ذکر یاالله برای رفع حاجت :

برای رفع حاجت در شب جمعه سر را کند در ثلث اخر شب رو به قبله با حالت تضرع ذکر(یا الله) را 66 بار با وضو بخواندکه اثر عظیم دارد گفتن 66 بار (یاالله) برای مطلق حاجات مجرب است انشاالله 66 بار گفتن (یا الله) در صبح و عصر و سحر برای رسیدن به حوائج شرعیه مفید است 66بار گفتن (یا الله) بعد از نمازهای واجب به همراه صبح و عصر و سحر بسیار مجرب است امام صادق علیه السلام فرمودند:هر کس 10 بار بگوید (یا الله) ندا می اید لبیک چه حاجتی داری

1) برای حل مشکلات زندگی100مرتبه (یا الله) در هرروز موثر است

2) خواندن 1001 مرتبه (یا الله) در یک مجلس موثر است در رفع مشکلات و خطرات بزرگ

3) هر روز بعد از نماز صبح 66 مرتبه جهت حل مشکلات (یا الله) و مداومت بر این تعداد تاکید شده است

4) و هر که را مهمی باشد و عاجز گردد از تدبیر آن باید که روز جمعه بعد از نماز عصر به هیچ وردی مشغول نگردد و هیچ سخن نگوید و با حضور دل متوجه قبله این هر دو اسم را تکرار کند (یا الله یا رحمن) تا زمانی که آفتاب فرو رود و بعد از آن سر به سجده گزارد و حاجت خود را بخواهد که برآورده می شود

5) امام صادق فرمود: هر کس که بگوید (یارب یاالله ، یارب یاالله) تا نفسش ببرد به او گفته شود: لبیک!چه حاجتی داری؟

6) هر گاه شخصی بگوید یا رب تا نفسش منقطع شود خطاب به او می رسد که لبیک چه حاجت داری

7) هر گاه بنده به سجده رود و سه مرتبه بگوید یا الله یا رباه یا سیداه حق سبحانه و تعالی فرماید که لبیک ای بنده من حاجتت را بطلب

8) از امام صادق روایت است که ، هرگاه حاجتی به آن حضرت روی می آورد ، سجده می کرد و بی نماز و بی رکوع هفت بار می گفت : یا ارحم الراحمین ! سپس حاجت خود را سو ال می کرد . پس فرمود : کسی این جمله را هفت بار تکرار نکند ، مگر اینکه خدای تعالی به او می گوید : هان ! منم ارحم الراحمین ! حاجت خود را بخواه

9) شخصی به خدمت حضرت سید المرسلین صلی الله علیه و آله آمد و گفت یا رسول الله گناهان من بسیار است و عبادات من قلیل است پس حضرت فرمودند که سجده بسیار کن که گناهان را می ریزد چنانکه باد برگ درختان را می ریزد

ذکر دعا | بزرگترین بانک ذکر و دعا الله ,حاجت ,یاالله ,لبیک ,سجده ,بگوید ,یاالله برای ,امام صادق ,ارحم الراحمین ,یارب یاالله منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دیالکتیک تنهایی سامانه انسجام برنامه های مجازی مادرید فا sepantaseo من ارزانی farazrayan زندگی رویایی اجناس فوق العاده