دعای طول عمر :

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ اَللّهُمَّ اِنَّ رَسُولَکَ الصّادِقَ الْمُصَدَّقَ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَآلِهِ قالَ اِنَّکَ قُلْتَ ما تَرَدَّدْتُ فی شَیْءٍ اَ نَا فاعِلُهُ کَتَرَدُّدی فی قَبْضِ رُوحِ عَبْدِیَ الْمُؤْمِنِ یَکْرَهُ الْمَوْتَ وَاَکْرَهُ مَسآئَتَهُ اَللّهُمَّ فَصَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجَّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَالْعافِیَهَ وَالنَّصْرَ وَلا تَسُؤْنی فی نَفْسی وَلا فی اَحَدٍ مِنْ اَحِبَّتی

خدایا بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست،خدایا رسول راستگوی تصدیق شده ات(درود تو بر او و خاندانش)گفت:که تو فرمودی:در هیچ کاری از کارهایم تردید نکرده ام همچون تردید در گرفتن روح بنده مؤمنم درحالی که او مرگ را خوش ندارد و من هم رنجاندن او را خوش ندارم،خدایا بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست،و برای ولیّ ات گشایش و عافیت و یاری را نزدیک گردان،و درباره خودم،و احدی از دوستانم بدی قرار مده. و اگر خواهی یک یک از دوستان خود را نام ببر و بگو:«و لا فی فلان و لا فی فلان»راوی گفت:چون بر این دعا مداومت کردم،چندان عمر یافته ام که از زندگانی ملول و خسته شده ام،و این دعا بسیار معتبر است.و در تمام کتابهای دعا نقل شده

ذکر دعا | بزرگترین بانک ذکر و دعا محمّد ,مُحَمَّدٍ ,درود ,اَللّهُمَّ ,محمّد درود ,خاندان محمّد ,وَآلِ مُحَمَّدٍ ,مُحَمَّدٍ وَآلِ ,عَلی مُحَمَّدٍ ,مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ,عَ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایگاه فرهنگی، علمی، سیاسی و اجتماعی آ ان بلاگ نیک ایران|گلریزوب | ایتی کلوب | همه چیز | چت ساپورت| ایتی ساپورت وبلاگ دانلود کلیپ جدید Musicirano دانشخانه ما